przedszkole dla psow krakow

przedszkole dla psow krakow

Seniorów może stać się wielkim Klienci

Jeśli uważasz, że starszy rynku obywatel nie jest dynamiczny, to jesteś naprawdę oderwany od marketingu. Trzydzieści pięć procent naszej populacji jest ponad 55 lat, a te bardzo zamożni seniorzy kontrolować prawie 45 procent dochodów do dyspozycji naszego kraju.

Ani Madison Avenue, ani agencja reklamowa w bloku przy tej grupy poważnie, iw rezultacie, na rynku jest praktycznie niewykorzystany.http://www.emiro.pl/szkolenia-ppoz Oto cztery wskazówki, w jaki sposób kierować swoje wysiłki biznesowych penetrowania tego rynku.

O uzyskać zrozumienie tego dużego rynku …

przedszkole dla psow krakow

Wyrzucić wszystko, co kiedykolwiek słyszał o grupie powyżej 55. Ci ludzie są żywe i pełne życia. Poszukiwane są nowe pomysły, wyzwań i nowych, innowacyjnych sposobów, aby cieszyć się życiem. Dzięki zabezpieczeniu społecznym, mądre inwestowanie i dobre plany emerytalne, mają pieniędzy, aby zapłacić za to, co chcą. Większość seniorzy chcą co chcesz: zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Wiele osób chce niepokoju, romansu i przygody. Chcą utrzymać bliskie więzi ze swoimi dziećmi i wnukami.

o produkty i usługi docelowe …

Tak, seniorzy chcą wiedzieć o statkach wycieczkowych, witamin i wózki inwalidzkie, ale tak jak tysiące osób poniżej 55 lat.

przedszkole dla psow krakow

Różnica polega na tym, że seniorzy poszukują rozwiązań problemów. Chcą, aby ułatwić ich życie bardziej przyjemne i mają pieniędzy, aby zapłacić za usługi i produkty, które mogą pomóc im w osiągnięciu tych celów. Jeśli produkt rozwiązuje konkretny problem, znajdziesz ten rynek jest dla ciebie.

o Jak reklamować seniorów …

Zapomnij kwiecistych zwrotów, cute gra słów i reklam szybkim działaniu. Seniorzy chcą znać fakty i jakie korzyści te fakty zapewni dla nich. Twoje produkty i usługi są tylko nośnikiem korzyści, a nie korzyści w siebie.

Seniorzy chcą wiedzieć, w jaki sposób oferta ułatwi życie, czy lepiej lub bardziej zabawne.
Artykuł dzięki:

Author: podlabedziem.pl

Share This Post On