przedszkole hobbit legnica opinie

przedszkole hobbit legnica opinie

Czy cierpisz na Sunday Night Strachu

Gdy byłem dzieckiem, nie było nic gorszego niż w niedzielę w nocy w ciągu roku szkolnego. Ze złowrogimi koniec wolności weekend był niebezpiecznie blisko. Gdy słońce zaszło, a zegar tykał starszy, pit w moim żołądku rosła i rosła. Zrobiłem dobrze w szkole, ale myśleć z wyprzedzeniem do tygodnia wczesnych godzinach porannych, nudnych wykładów, złych lunchów, głupi łobuzami i nieciekawe praca domowa była ledwie coś oczekujemy.

I cierpi Sunday Night Strachu.

W piątek po południu, przyszłość rozłożył przede mną z niekończących się możliwości. Wolność była odurzający, a niebo było limitu. W sobotę, wiedziałem, zegar tykał, ale wziął komfort w tym, że ja wciąż miałem cały dzień w lewo w banku. Ale nie było ucieczki niedzielę wieczorem Dread, z jego podszeptami poniedziałek się coraz głośniejsze, jak dzień mijał.

Najbardziej zdradliwe niedzielę wieczorem Dread wszystkim wszedł na ostatni dzień wakacji. Następnie w niedzielę wieczorem Dread wylany na cały tydzień!

Kiedyś, aby sądzić, że w niedzielę wieczorem Dread był warunek, że tylko wpływ na dzieci w wieku szkolnym. Podziałka od edukacji formalnej nauczył mnie inaczej. Odkryłem, że zdecydowana większość osób dorosłych również cierpiały Sunday Night Strachu, wraz z niepokojem kolejny tydzień wczesnych godzinach porannych, nudne spotkania, obiady, głupi złych bossów i nieciekawe pracy. To jest tak powszechne, że sieć restauracji osiągnęła wielki sukces obejmując motyw – Dzięki Bogu jest piątek – co jest przeciwieństwem Sunday Night Strachu.

Kiedy wyszłam za mąż i rozpoczął pełną siłą w moją karierę jako niezależny ilustrator i projektant (która przekształciła się w to, co robię dzisiaj), ja na prawdę nigdy nie cierpiał na Sunday Night Strachu. I w końcu robić to, co kochałem i faktycznie oczekuje poniedziałki.

Artykuł dzięki:

Author: podlabedziem.pl

Share This Post On